Buletiny

Oficiálny buletín Kawasaki

6 Október 2017 Partnerstvo medzi Kylom Rydom a Puccetti Racing Team končí

So smútkom Kawasaki Puccetti team oznamuje, že s okamžitou platnosťou a po vzájomnej dohode priateľsky ukončuje partnerstvo s Kylom Rydom v Majstrovstvách sveta Supersport.
Je to spôsobené množstvom výkonnostných a finančných dôvodov dohodnutých medzi tímom Puccetti a Kylom, ktoré sa bohužiaľ nedosiahli.
 
Byť vo vysoko profilovanom víťaznom šampionáte majstrovstiev sveta sa zdalo spočiatku ako sen, ale keď sa sezóna rozvinula a napriek odhodlanej tvrdej práci od Kylea a technického personálu tímu, bolo jasné, že štruktúra tímu nedokázala úspešne vyhovieť potrebám Kylea a zároveň sa sústrediť na ďalšieho jazdca, ktorý pravdepodobne vyhrá svetové majstrovstvá.
 
Bohužiaľ Kyle tiež zistil, že jeho časy na odlišne nakonfigurovaných a nižších špecifikáciách Ninja ZX-6R boli oveľa lepšie.
 
S týmito faktormi bolo ťažké rozhodnúť o Kylovom odchode, ktorý by však poskytol tímu okamžitú príležitosť pokračovať s ďalším jazdcom v posledných dvoch kolách šampionátu.
 
Partnerstvo bolo založené so skutočným pozitívnym zámerom a dobrou vôľou, a preto by Kyle rád poprial každému v Puccetti Racing Team veľa úspechov a tiež Kenanovi úplné a rýchle zotavenie z nedávnych zranení.
 
Kyle by tiež chcel poďakovať všetkým zainteresovaným, najmä jeho sponzorom, Jonathanovi Reovi a všetkým členom tímu 77.