Buletiny

Oficiálny buletín Kawasaki

1 Október 2019 Nový rok, nové farby pre dvojicu 125-tiek od Kawasaki

Rok po uvedení nových 125-tiek pribudlo do rodiny Kawasaki množstvo nových mladých jazdcov, priaznivcov dvoch kolies.
Vyvinuté po rozsiahlom výskume stroj v štýle Ninja a agresívne Z-stroje v štýle Sugomi priťahujú novných záujemcov do predajní Kawasaki. Oba stroje boli skonštruované tak, aby odolali požiadavkám študentov. Spoliehajú sa na robustnú 4-taktnú motorizáciu, ktorá spĺňa požiadavky pre európsku kategóriu preukazov spôsobilosti A1, a poskytujú vysoký výkon a dynamický zážitok z jazdy.
 
Ninja 125, ktorá bola predstavená majsterkou sveta WSS300 z roku 2018, Anou Carrasco, určite nezostáva v tieni svojich väčších bratov. Jej dizajnové prvky sa zhodujú s prkvami z Ninja H2.
 
Z125 vychádza zo svojich súrodencov s väčším objemom a teší sa jedinečnému štýlu „Sugomi“ rodiny Z, ktorý sa vyznačuje rovnováhou medzi inžinierskou inováciou a úspechom v stylingu. Pre nových jazdcov je „show“ rovnako dôležitá ako „go“ a v oboch ohľadoch Z125 vyniká vo svojej kapacitnej triede.
 
Vďaka nízkej výške maličký Z umožňuje jazdcom aj menšej postavy, aby mali nohy pokojne v kontakte so zemou, čo spolu s prirodzenou ergonomickou jazdnou pozíciou vytvára opodstatnený pocit dôvery v jazdcoch, ktorí sú úplnými nováčikmi. 
 
Pokiaľ ide o farby pre rok 2020, Z125 bude ladená dvoch nových farbách.
 
Ninja 125 sa medzičasom objaví v troch úplne nových odtieňoch v roku 2020.
 
Okapotovaný alebo nahý - Ninja 125 alebo Z125 - správa je rovnaká, vitajte v Kawasaki a triede A1, vitajte na motorke!