Buletiny

Oficiálny buletín Kawasaki

23 September 2021 Ninja 650 smelo vstupuje do sezóny 2022

Ninja 650, teraz pevne etablovaná ako adaptabilný a inšpiratívny jazdecký partner v športovom segmente strednej triedy, je pripravená odvážne prejsť do roku 2022 s tromi farebnými možnosťami.
Ninja 650 je právom obľúbená medzi jazdcami, ktorí hľadajú život so športom, s cestovaním alebo dokonca dochádzaním denne do práce. Vďaka platforme motorov, ktorá bola počas niekoľkých rokov postupne aktualizovaná a zdokonaľovaná, si 2022 Ninja 650 zachováva súlad s licenciou A2 a zachováva si svoj jedinečný charakter pri plnení požiadaviek legislatívy Euro5.
 
Vodou chladený dvojvalcový motor v samom srdci Ninja 650 s výkonom 50,2 kW (68 k) má fascinujúci charakter - je pohotový a schopný reagovať na potreby mestského jazdenia aj športovejšiej jazdy.
 
Podvozok a štýlový vzhľad je inšpirovaný Superbikmi je podporovaný prednými vidlicami s priemerom 41 mm a systémom zavesenia zadných kolies, ktorý evokuje technológiu použitú v modeloch Kawasaki , ktoré pretekali vo WorldSBK.
 
Keď hovoríme o technológiách, jazdcov potešia dvojité LED svetlomety a plne digitálna TFT prístrojovka, ktorú  je možné pomocou pripojenia Bluetooth spojiť so smartfónom pomocou aplikácie Rideology.
 
Odvážna a sebavedomá Ninja 650 do roku 2022 pritiahne svojim nákazlivým šarmom a nepopierateľnými schopnosťami široký okruh zákazníkov.

Farby pre rok 2022:
  • Metallic matte graphenesteel gray
  • Pearl robotic white/metallic carbon gray
  • Lime green/ebony/pearl blizzard white