Buletiny

Oficiálny buletín Kawasaki

2 Október 2018 Kawasaki odhaľuje Ninju 125 a Z125

Na predstavenie dvoch významých 125-tiek pre A1-tkových jazdcov si Kawasaki vybrali jednu z najdôležitejších motocyklových udalostí v Európe - Intermot v Kolíne nad Rýnom.
Rozsiahly výskum, ktorý vykonalo oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti Kawasaki v celej Európe ukázal, že dizajn a styling boli najvyššou prioritou potenciálnych majiteľov (mužov aj mužov) sledujúc dôsledne obraz a spoľahlivosť značky. Nové 125-tkové stroje dosahujú vysoké skóre v týchto parametroch, pretože sú inšpirované ikonickými modelmi Kawasaki.
 
Vybavený jednovalcovým, vodou chladeným motorom, ktorý má zdravý vrchol 11 kW a ponúka
maximálne 11,7 Nm krútiaceho momentu, ako Z125, tak aj Ninja 125 poskytujú najviac výkonu v silných a stredných otáčkach. Obidva stroje majú elegantné rúrková rámy, ktoré umožňujú dosiahnuť kompaktný vzhľad a ľahkú ovládateľnosť.

Z125 má jedinečný štýl triedy Z a s plnou veľkosťou, nízkou výškou sedadla a hmotnosťou 146 kg predstavuje perfektný vstupný bod do segmentu naháčov.
 
Ninja štýl je jasne odlíšiteľný v novej Ninji 125 so siluetou a grafickým spracovaním, ktoré odkazuje na dedičstvo KRT teamu. Nízko položené sedlo, rovnaký rám ako pri Z125 a hmotnosť 148kg zabezpečia, že s malou Ninjou môžete vyraziť rovno za športovým dobrodružstvom.
 
Zostáva už len jediná otázka. Ktorý z nich si budú vyberať jazdci?