Buletiny

Oficiálny buletín Kawasaki

8 November 2022 Adidas a Kawasaki opäť spolu

Adidas a Kawasaki sa opäť spojili s ďalším prírastkom do spoločnej kolekcie obuvi ZX. Táto iterácia prichádza v podobe adidas ZX22 KAWASAKI, tenisiek pripravených na budúcnosť, inšpirovaných experimentálnymi formami a materiálmi vozidla Kawasaki.
Spoločnosť adidas sa opäť spojila s Kawasaki, aby predstavila odvážnu novú obuv, ktorá spája estetiku japonského titána v silových športoch a svet slávneho radu tenisiek ZX. Táto silueta pripravená na budúcnosť, inšpirovaná formami futuristických vozidiel Kawasaki, je vyhotovená vo výraznej metalickej farbe s akcentmi čiernej a limetkovozelenej farby.
Topánka sedí na robustnej medzipodrážke s tlmením BOOST, uzavretej v odvážnej pätovej klietke zvýraznenej limetkovo zelenými a čiernymi detailmi.
 
 
O Kawasaki:
Kawasaki je jedným z popredných svetových výrobcov poweršportov (motocykle, terénne štvorkolky a vodné skútre) a značka pohonných jednotiek. Jeho jedinečná schopnosť vytvárať produkty s bezkonkurenčným výkonom je umožnená vďaka jeho technologickým odborným znalostiam čerpaným zo storočia diverzifikovaného inžinierstva a schopností ťažkého priemyslu skupiny Kawasaki Group. Verný svojej vývojovej filozofii neustále vyzývať seba samých pri poskytovaní ultimátneho jazdeckého zážitku a zmyslových vzrušení, ktoré vyživujú dušu a posilňujú duchovné bohatstvo, vyrobili mnoho ikonických strojov ako H1 (500SS Mach-III), Z1 (900 Super Four), Ninja (GPz900R), a v posledných rokoch aj preplňovaný Ninja H2.
 
O adidas Originals:
Inšpirovaný bohatým športovým dedičstvom adidas – jednej z popredných svetových športových značiek a svetového dizajnéra a vývojára športovej obuvi a oblečenia – adidas Originals je lifestylová značka založená v roku 2001. S archívom adidas vo svojom založení pokračuje adidas Originals v rozvíjaní odkazu značky prostredníctvom jej záväzku k inováciám produktov a jej schopnosti filtrovať kreativitu a odvahu, ktoré sa nachádzajú na kurtoch a športových arénach, cez optiku súčasnej kultúry mládeže. Adidas Originals, označený ikonickým logom trojlístka, ktoré bolo prvýkrát použité v roku 1972 a podporované tými, ktorí naďalej formujú a definujú kreatívnu kultúru, naďalej vedie cestu ako priekopnícka značka športového oblečenia pre ulicu.