Kawasaki
Technológie Technológie podvozku

Výsledok nášho vyspelého inžinierstva, dôkladného testovania a nepretržitého úsilia dosiahnuť prvotriendu spoľahlivosť, bezpečnosť a výkonnosť.

Lak Silver Mirror

Originálny lak Silver Mirror z dielne Kawasaki vytvára pomocou tenkej vrstvy striebra zrkadlovo lesklý povrch.

Vysoko kvalitný lak od Kawasaki vytvára zrkadlovo lesklý povrch. V roku 2015 bol po prvýkrát použitý na sériovo vyrábaných vozidlách, a to konkrétne na modeloch Ninja H2 a Ninja H2R.
Lak Silver Mirror v tieni necháva presvitať základnú farbu, ale na slnku sa v ňom bude zrkadliť celé okolie. Tento kontrast zdôrazňuje detailne tvarovanú kapotáž, na ktorej je nanesený.
Zrkadlovo lesklá plocha vzniká pomocou chemickej reakcie strieborných iónov a redukčného činidla, ktorej výsledkom je tenká vrstva čistého striebra. Strieborná vrstva sa v tieni javí ako priesvitná a je cez ňu vidieť základnú farbu, čo dodáva celému náteru hĺbku a trojrozmerný efekt.
Tradičné farby sa väčšinou nanášajú strojovo, ale v prípade tohto laku je každá vrstva - od podkladového náteru po vrchnú vrstvu číreho laku - nanášaná ručne skúsenými pracovníkmi Kawasaki, aby sa dosiahol bezchybný povrch.