Buletiny

Oficiálny buletín Kawasaki

30 August 2022 Kawasaki MULE PRO-MX je pripravená na akciu

Väčší ako kompaktné modely Kawasaki MULE SX, stredne veľký PRO-MX je ideálny pre malé farmy a komerčné podniky a je vhodný aj pre širokú škálu obchodných a voľnočasových aktivít, ktoré vyžadujú kompaktný stroj schopný uniesť a ťahať náklad.
Silná odozva motora so vstrekovaním paliva je podporená dlhotrvajúcim výkonom, odolnosťou a pohodlím Kawasaki MULE. MULE PRO-MX má ideálnu veľkosť pre tých, ktorí majú pocit, že plnohodnotné úžitkové vozidlo je príliš veľké, no potrebujú plne funkčný a odolný stroj pripravený na tvrdú prácu počas dlhých hodín.
 
PRO-MX s dĺžkou 2 795 mm (110”) a šírkou 1 525 mm (60”) s rázvorom kolies 2 005 mm (79”) ponúka mobilitu a manévrovateľnosť s úctyhodným výkonom pri prevážaní a ťahaní vďaka sklápacej korbe s celkovou nosnosťou 317 kg a ťažnou kapacitou 680 kg. To – v spojení s krátkym polomerom otáčania 4,2 m (13,8 ft) – tvorí impozantné schopnosti podvozku.
 
Čo sa týka motora, MULE PRO-MX je vybavená spoľahlivým jednovalcom SOHC so vstrekovaním paliva a objemom 695 cm3, kvapalinou chladeným, 4-ventilovým s výkonom 33 kW (45 k) a krútiacim momentom 58 N.m. 

Prevodovka CVT je pohodlná a bezproblémová a elektricky voliteľný pohon 2WD/4WD a dvojrežimový systém zadného diferenciálu umožňujú jednoduchú zmenu medzi systémami pohonu podľa úlohy a terénu. Pridajte elektronický posilňovač riadenia a dokonca aj možnosť nakláňania volantu na uľahčenie nastupovania a vystupovania na lavicové sedadlo pre dve osoby a máte vysoký stupeň pohodlia.

Čo sa týka odpruženia a bŕzd, MULE PRO-MX má predné a zadné dvojité lichobežníkové zavesenie so všestrannými hydraulickými kotúčovými brzdami, ktoré sú výkonné a rýchlo reagujú na podnety vodiča. S 25” pneumatikami na 12” ráfikoch je robustný dobrý vzhľad stroja podporený skutočnými schopnosťami terénneho vozidla.
 
MULE PRO-MX pre rok 2023 má štyri LED svetlomety, digitálne prístrojové vybavenie, dostatok úložného priestoru, široký sortiment originálneho príslušenstva Kawasaki a je pripravená na akciu.